Voyo.cz Československá superstar 2011 - superstar.tv

Sponzorované odkazy

Že by se na fotbalových stadionech proháněl společný tým Čechů a Slováků? To je stejně nepředstavitelné, jako kdyby v brance jednoho národního týmu stál Pavelec a góly střílel Slovák Hossa. Co však nejde ve sportu, jde v showbyznysu.

A proto na Nově a Markíze běží už druhý ročník společné Československé Superstar. První ročník vyhrál Ostravák Martin Chodůr, nyní však vzejde ze silné konkurence nadějných zpěváků a zpěvaček jeho nový nástupce.

Bude to Čech nebo Slovák? O tom se přesvědčíte také na voyo.cz československá superstar 2011 - superstar.tv. Ať už to vyhraje kdokoliv, pootevře si dvířka do velkého světa showbyznysu a celebrit, splní si životní sen a na konto si připíše tučnou prémii.

Cesta k tomu, aby se stal voyo.cz československá superstar 2011 - superstar.tv je ale dlouhá. Sledujte ji také na voyo.cz československá superstar 2011 - superstar.tv. Od castingů, přes semifinálová kola, až po velké finále.

Porotci Rytmus, Habera, Zeťová, Osvaldová, moderátoři Leoš Mareš a Tina, k tomu mnoho skvělých soutěžících. Taková je Superstar 2011.